İş Güvenliği Montu Yeni Sezon

iş güvenliği montu

İş güvenliği malzemelerinin en önemlileri arasında yer alan iş güvenliği montu çalışanların korunması için özel olarak imal edilmektedir. İşçi montu, kaban, gabardin mont, 5+1 mont, reflektif parka, pilot mont, içi çıkmalı mont gibi seçenekleri ile her türlü çalışma alanına uygun şekilde kullanıma sunulmaktadır. Fosforlu renk seçenekleriyle de şantiye alanlarındaki can güvenliğini korumaya yönelik önlemler için kullanılır. Çalışanların zorlu çalışma şartlarına uzun süre dayanıklılık göstermesini sağlayan iş güvenliği montu hem işçilerin hem de çalışma mekanlarının güvenliği için oldukça önemlidir. Rahatlık ve güvenlik bakımından işçi sağlığını ve onların performanslarını korumak için farklı renk ve model seçenekleri ile Relax Baskı tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

5+1 kışlık mont

5+1 kışlık mont modelleri yüksek görünürlük özelliği ile iş yerindeki olası kazaların önüne geçmeye yardımcı olur. Polyester olan astarı, çıt çıtlı ön tarafı, gizli kapüşonu vardır. Çok sayıda cebi, çıkartılabilir kolları, çift taraflı iç ısıtıcı özelliği ile koruyucudur. Baskıya uygun dış ceket astarı ile her türlü hava koşuluna uygundur.

Gabardin işçi montu

%35’i pamuk, %65’i polyester olan Gabardin işçi montu en çok tercih edilenler arasındadır. Çok sayıda cebi, astarsız iç kısmı vardır. Gizli ribanalı kol içi ve baskıya uygun yapısı ile işçilerin rahat çalışabilmesi için oldukça kullanışlıdır.

İçi Çıkmalı Mont

%100 polyester kumaştan üretilen Oxford kumaş içi çıkmalı mont su geçirmez özelliktedir. Birden çok cebi, sökülebilir kollar ve çift taraflı kullanım özelliği vardır. Logo baskıya uygun kumaş özelliği ile işçiler için son derece kullanışlıdır.

Pilot Mont

Fermuarlı özelliği ile oldukça kullanışlı olan pilot mont yine işçilerin en çok rağbet gösterdiği iş güvenliği montu arasında yer alır. Sağ ve sol tarafında cepler ve omuzlarda apolet bulunur. Lastikli kol ağızları, kapitone astar ve logo baskısına uygun kumaş ile pilot mont kullanımı yaygındır.

Reflektif Parka

Reflektif parka işçi güvenliği için görünürlüğü sağlar. Bu sayede çalışma alanındaki görünmez kazaların önüne geçilebilir. Reflektif mont, bantlı dikişler sayesinde su geçirmez özellliktedir. Reflektif bantlar, ısının içeride kalmasını sağlayan astar ve dolgulu yapıdadır. Çok sayıda cep, soğuğa karşı dayanıklılık ve çıkarılabilir başlığı ile işçi montları arasında tercih edilen bir monttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Yardımcı olabilir miyiz?
Yardımcı olabilir miyiz?