Bizim Hikayemiz

Relax Baskı Hizmetleri, iş güvenliği malzemeleri satışı ve tekstil ürünlerine baskı sektöründe 10 yıllık bir deneyimin ardından Yunus Emre Başyurt tarafından 2020 yılında kuruldu.

Firmamız, müşterilerimizin en yüksek memnuniyetini sağlayarak baskı ve satış sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.  Kurumsal kimliğimizi yansıtan nitelikli işlerle, güvenle çalışabileceğiniz bir firma olarak diğer bir gayemiz ise size benzersiz bir hizmet sağlamaktır.

İşimize olan tutkumuz ve kaliteli hizmet anlayışımızla ikaz yelekleri, iş elbiseleri ve daha birçok iş güvenliği malzemesini sizler için en güncel ve kullanışlı olacak şekilde tedarik ediyoruz. Bunun yanı sıra, iş yeri ekibimizle üstlendiğimiz her iş için özenle çalışıyor, sizden aldığımız güzel geri dönütlerle ise daha iyi hizmet vermek adına yenilikçi adımlar atıyoruz.

Bir firmanın tek başına en önemli temsilcisi olan logonuzun baskısını, istediğiniz renk ve boyutta, istediğiniz yüzeye uyguluyoruz. Üstelik Emprime Baskı, Dijital Baskı ve Flexi Baskı gibi farklı baskı yöntemleri ile logonuzun dilediğiniz şekilde görünmesini sağlıyoruz.

Relax Baskı Hizmetleri olarak, kaliteyi, yaptığımız işin doğal bir parçası olarak görüyor ve bu alanda öncü olmayı sürekli bir amaç hâline getiriyoruz.

Değerli ziyaretçimiz, sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Saygılarımızla…

Hakkımızda bilgi almak isterseniz Bizim Hikâyemiz’i okuyabilirsiniz. Yine hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz telefon numaramız ya da mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.